Dramat młodej gwiazdy naszej siatkarskiej ligi. Razem z rodziną stracili wszystko

Paweł Dawidowicz, schodząc z boiska siarczyście przeklinał

Sędzia Livio Marinelli początkowo nie zauważył incydentu, ale interwencja VAR-u była nieunikniona. Arbiter wskazał na rzut karny i wyrzucił Polaka z boiska. Nasz rodak długo nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego. Schodząc z boiska, siarczyście przeklinał. Wszystko widać na poniższym filmiku!

Wcześniej Antonio Sanabria rozpoczął wielkie strzelanie w piątkowy wieczór na stadionie w Weronie. W siódmej minucie Paragwajczyk zdobył gola na 1:0. Szybko wyrównał Kastanos. W końcu w 23. minucie Sanabria po raz kolejny mógł się wpisać na listę strzelców, ale nie wykorzystał karnego (po faulu Dawidowicza).

W 33. minucie Duvan Zapata ponownie wyprowadził Torino na prowadzenie, wykorzystując chaos w szeregach Hellasu.

Pogoń Szczecin kontra Legia Warszawa. O wszystkim zadecydował jeden strzał!

Torino sensacyjnie wskoczyło na pozycję lidera Serie A

W drugiej połowie dalej działo się całkiem sporo na murawie. W 67. minucie na boisku pojawił się drugi z naszych rodaków, czyli Karol Linetty.

Dwanaście minut później na 3:1 dla gości podwyższył Che Adams, a już w doliczonym czasie drugiego gola dla gospodarzy zdobył Mosquera.

Goście grający przez prawie 70 minut osłabieni brakiem jednego gracza dzielnie walczyli do końca, ale to było za mało na rewelacyjnego lidera Serie A! Torino w pięciu meczach uzbierało już aż jedenaście punktów.