Legia przegrywa w Szczecinie

Legia i Pogoń już na początku sezonu poniosły pewne straty i muszą gonić prowadzącego Lecha Poznań. Wyżej przed 9. kolejką była stołeczna ekipa, ale miała tylko jedno "oczko" więcej od gospodarzy. Szczecinianie są panami własnego boiska i potwierdzili to również w piątek.

Pogoń już w pierwszych minutach powinna objąć prowadzenie, ale z bliskiej odległości główką przestrzelił Koulouris. To, co najważniejsze, zrobił rezerwowy. W 63. minucie na boisku pojawił się Alexander Gorgon, który potrzebował zaledwie czterech minut, by uderzeniem z dystansu pokonać Kacpra Tobiasza. Ten gol zapewnił gospodarzom komplet punktów, ale dobrych okazji nie wykorzystali jeszcze Kamil Grosicki, Koulouris i Migouel Alfarela po stronie przyjezdnych.

Radomiak rozbił Koronę

We wcześniej rozegranym spotkaniu 9. kolejki ekstraklasy Radomiak Radom zdemolował Koronę Kielce 4:0. Hat-trickiem popisał się Leonardo Rocha, który z dziewięcioma golami umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:0

Bramki: Alexander Gorgon (67')

Źródło: Radio ZET

Disclaimer: The copyright of this article belongs to the original author. Reposting this article is solely for the purpose of information dissemination and does not constitute any investment advice. If there is any infringement, please contact us immediately. We will make corrections or deletions as necessary. Thank you.