W 42. minucie Victor Olatunji strzelił gola na 2:0 i sytuacja mistrzów Austrii nie była łatwa. Zawodnicy z Salzburga próbowali się odgryzać, ale zamiast kontaktowej bramki, zobaczyliśmy trafienie na 3:0. A głównym winowajcą był Kamil Piątkowski, który pojawił się w wyjściowym składzie Red Bulla.

Wpadka Kamila Piątkowskiego. Doprowadziła do utraty gola w Lidze Mistrzów

W 58. minucie Polak otrzymał podanie od swojego bramkarza i zatrzymał się z piłką. Jego pasywność wykorzystał Olatunji, który zgarnął futbolówkę, ruszył w pole karne i wyłożył piłkę do Qazima Laciego. A ten zapakował ją do siatki gości.

Wynik spotkania nie uległ już później zmianie. Porażka 0:3 to słaby początek zmagań w fazie ligowej LM dla ekipy z Salzburga. Oby Piątkowski szybko wrócił do wysokiej formy, zwłaszcza że zaledwie kilka dni temu został wyróżniony tytułem piłkarza miesiąca za dobre sierpniowe występy.

Disclaimer: The copyright of this article belongs to the original author. Reposting this article is solely for the purpose of information dissemination and does not constitute any investment advice. If there is any infringement, please contact us immediately. We will make corrections or deletions as necessary. Thank you.