Piotr Zieliński, który piłkarzem Interu jest od początku tego sezonu, pojawił się na placu gry w 56. minucie, zmieniając Ormianina Henricha Mchitarjana. Polski pomocnik zanotował udany debiut. Przez statystyczny portal Sofascore "Zielu" oceniony został na 7,2 (skala 1-10), a uznana "La Gazzetta dello Sport" zauważyła, że "Polak wprowadził trochę życia" w poczynania Interu.

Debiut Zielińskiego, Inter traci punkty

Piotr jest zawodnikiem o wielkiej jakości, da nam wiele. Miał problemy latem, ale teraz wrócił do pełnej sprawności

- powiedział trener Interu Simone Inzaghi.

Mediolańczycy zdobyli z Monzą jednak tylko jeden punkt, a mogło być nawet gorzej. Niewiele brakowało do sporej niespodzianki, bo w 81. minucie prowadzenie gospodarzom dał Portugalczyk Dany Mota. Faworytom udało się uratować punkt siedem minut później, gdy do siatki trafił Holender Denzel Dumfries.

ZOBACZ PODOBNE: Faworyt Ligi Mistrzów może być tylko jeden. Superkomputer podał odpowiedź

Inter zgromadził osiem punktów i jest drugi w tabeli. Niecałe trzy godziny wcześniej pozycję lidera w Serie A objęło Napoli, które pokonało na wyjeździe Cagliari 4:0 po bramkach Giovanniego Di Lorenzo (18.), Gruzina Chwiczy Kwaracchelii (66.), Belga Romelu Lukaku (70.) oraz Alessandro Buongiorno (90+3.). Mecz został przerwany na kilka minut w pierwszej połowie, gdy kibice obu drużyn zaczęli obrzucać się nawzajem rozmaitymi przedmiotami i wrzucali race na murawę.

Disclaimer: The copyright of this article belongs to the original author. Reposting this article is solely for the purpose of information dissemination and does not constitute any investment advice. If there is any infringement, please contact us immediately. We will make corrections or deletions as necessary. Thank you.