Juventus po meczu Ligi Mistrzów

Juventus w poprzedniej kolejce Serie A pogubił pierwsze punkty i tylko zremisował z Empoli 0:0. Podopieczni Thiago Motty nieudany występ mogli zrzucić na karb nadchodzącego powrotu do Ligi Mistrzów. Pierwszym rywalem było PSV Eindhoven. "Stara Dama" wróciła z delegacji z bardzo dobry rezultatem - 3:1.

- Jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, ale są też minusy. W końcówce straciliśmy bramkę i tego żałujemy. Mogliśmy się też lepiej spisać w posiadaniu piłki na ich połowie. Szczególnie w drugich 45 minutach nie mieliśmy za bardzo kontroli nad meczem, ale sam rezultat jest pozytywny. To dobry start w Lidze Mistrzów - mówił później pomocnik Manuel Locatelli.

Juventus - Napoli hitem Serie A

Napoli w tym sezonie wolne jest od gry w europejskich pucharach. Ekipa spod Wezuwiusza w poprzednich rozgrywkach jako mistrz Italii zajęła dopiero 10. miejsce i dlatego teraz może skupić się na zmaganiach krajowych. Rozpoczęła dobrze, bo jedyne dwa "oczka" pogubiła w pierwszej kolejce w rywalizacji z Hellasem Verona. Obecnie neapolitańczycy zajmują 2. miejsce za Udinese. Juve jest 4.

Ten mecz będzie wyjątkowy także z punktu widzenia kibiców. Wprawdzie w Neapolu nie gra już Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, który łączy oba te zespoły, nadal jest kontuzjowany, a Wojciech Szczęsny zakończył już sportową karierę, to właśnie ten ostatni ma pojawić się na tym spotkaniu. Sympatycy "Starej Damy" mają dostać okazję, by pożegnać 32-letniego bramkarza, następcę Gianluigiego Buffona.

Juventus - Napoli: godzina, data

Mecz Juventus - Napoli w 5. kolejce Serie A odbędzie się w sobotę 21 września o godz. 18.

Juventus - Napoli: transmisja TV i online

Mecz Juventus - Napoli będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja TV w Eleven Sports 1 oraz online na elevensports.pl.

Źródło: Radio ZET/juvepoland.com

Disclaimer: The copyright of this article belongs to the original author. Reposting this article is solely for the purpose of information dissemination and does not constitute any investment advice. If there is any infringement, please contact us immediately. We will make corrections or deletions as necessary. Thank you.