Inter w pierwszej kolejce fazy ligowej Champions League stanął przed trudnym zadaniem. Piłkarze z Mediolanu na Etihad Stadium zmierzyli się z mistrzem Anglii.

Zieliński zadebiutował w 4. kolejce

W ten sposób doszło do powtórki z finału Ligi Mistrzów z 2023 roku, gdy "The Citizens" wygrali w Stambule z Interem 1:0.

Zieliński oficjalnie w barwach mediolańskiej drużyny zadebiutował w 4. kolejce Serie A. Pomocnik naszej reprezentacji w minioną niedzielę pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu z Monzą. Jego drużyna nieoczekiwanie nie dała rady rywalom i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Kapitalny rajd Zielińskiego

W środowy wieczór Zieliński na murawę wyszedł już w podstawowym składzie Interu. Przebywał na niej do 65. minuty. 30-latek nie rozegrał wielkich zawodów, a żadnej z ekip nie udało się strzelić gola. Jednak po ostatnim gwizdku sędziego fani Interu zwrócili uwagę na jedną z akcji Zielińskiego. Wideo z nią szybko stało się hitem w mediach społecznościowych.

Zieliński pokazał próbkę swoich umiejętności. Polak z łatwością minął kilku rywali i został powstrzymany brutalnym faulem. Za który gracz Manchesteru City został ukarany żółtą kartką.

Trwa ładowanie wpisu Twitter

Disclaimer: The copyright of this article belongs to the original author. Reposting this article is solely for the purpose of information dissemination and does not constitute any investment advice. If there is any infringement, please contact us immediately. We will make corrections or deletions as necessary. Thank you.