Bartosz Kurek w pechowy sposób odniósł uraz w pierwszym secie meczu w stolicy pomiędzy Projektem Warszawa i ZAKSĄ. Po jednym z ataków rywali piłka tak odbiła się od libero Zaksy Erika Shojiego, że trafiła Kurka w oko. Ten nie mógł kontynuować gry. Po tym, jak przez chwilę leżał na parkiecie, poprosił o zmianę, po czym poszedł do szatni i następnie udał się do szpitala na badania.

Bartosz Kurek wyłączony z gry

W niedzielę klub wydał oficjalny komunikat informujący o stanie zdrowia siatkarza, który przed sezonem powrócił do PlusLigi.

Bartosz Kurek w pierwszym secie sobotniego meczu PlusLigi z PGE Projektem Warszawa doznał urazu oka. W ciągu najbliższych dni kapitan naszego zespołu będzie pod stałą kontrolą okulistyczną, co będzie skutkowało przerwą w treningach

- czytamy w wiadomości. Nie wiadomo jak długo Kurek będzie wyłączony z gry.

ZOBACZ PODOBNE: Mega transfer i nowy kandydat do medalu? Rusza sezon siatkarskiej PlusLigi

Kędzierzynianie przegrali z Projektem 0:3, zaś najbliższy mecz ligowy mają rozegrać w piątek we własnej hali. Wówczas rywalem będzie Steam Hemarpol Norwid Częstochowa.

Disclaimer: The copyright of this article belongs to the original author. Reposting this article is solely for the purpose of information dissemination and does not constitute any investment advice. If there is any infringement, please contact us immediately. We will make corrections or deletions as necessary. Thank you.